Arek Kaźmierczak

Trener | Detailer | Współtwórca grupy W4D

Trener oraz niezwykle doświadczony Detailer z ponad 15-letnią praktyką w detailingu. Prawdziwy pasjonat.

W 2009 roku rusza forum Kosmetyka Aut, ówczesna mekka pasjonatów detailingu. Arek jest od początku jako użytkownik, a obecnie pełni rolę administratora. Jego obecność na forum to szereg testów produktów oraz zdobycie kilkunastu miesięcznych i kilku rocznych zwycięstw w konkursie na najlepszy projekt „Pokaż Swój Blask”.

W 2011 roku zakłada z przyjacielem grupę We’re 4 Detailing, która realizuje spektakularne i znane nie tylko w Polsce projekty detailingowe m. in. samolot 330LC Grupy Akrobacyjnej Żelazny, zabytkowy wóz strażacki MagirusDeutz Mercur 150D11, odrzutowiec TS11 Iskra, a ostatnio samolot Yakowlew YAK 3U Czech Ride.

Pracował dla takich firm jak G’zox, Soft99 ale najwięcej doświadczenia zdobył w Car Spa oslo, liderze detailingu w Skandynawii. Na koncie ma setki projektów, w tym takie perły motoryzacji jak Ferrari F40, Ferrari 250GT z 1959r., Jaguar XK120.

Tester przedprodukcyjnych produktów detailingowych wielu firm m. in. NAT oraz ADBL. Przez 10 lat szkoli i dzieli się wiedzą, aby w 2017 roku zostać oficjalnym trenerem w DA.

W 2018 jako jedyny Polak w historii otrzymuje złoty medal The Detail Mafia za dorobek detailerski. Medal wręczył mu osobiście Renny Doyle, legenda detailingu w USA.

2018 rok to także ten, w którym zostaje certyfikowanym trenerem Max Protect, a z ramienia Detailing Academy – trenerem Herrenfahrt.