Grzegorz Urban

Trener | Detailer

Doświadczony Trener i Detailer z ponad 11 letnią praktyką zawodową. Obecnie 1 z 2 w Polsce z tytułem FLEX Detailing Authorized Trainer.

Od 11 lat w branży detailingowej, setki różnych projektów detailingowych na koncie, w tym bardzo wymagające renowacje lakierów w old i young timerach.

Ekspert w każdej dostępnej technice polerskiej, od maszyn dual action, poprzez maszyny rotacyjne w których czuje się najlepiej, po zaawansowany Wet Sanding. Jednocześnie zwolennik możliwie jak najmniejszej ingerencji w powłokę lakierniczą.

Chodząca encyklopedia kosmetyków i chemii stosowanej w branży detailingu. Prawdopodobnie jako jedyny z kadry DA przeczytał kiedyś wszystkie wątki na forum Kosmetyka Aut 😉

W trybie indywidualnych szkoleń 5-dniowych wyszkolił prawie 200 osób, w większości z powodzeniem zajmujących się detailingiem zawodowo i powracających do Detailing Academy na szkolenia na poziomie Advanced.

W Detailing Academy odpowiada za wykłady, pokazy technik detailingowych oraz praktyczne treningi z uczestnikami, głównie podczas szkoleń 5-dniowych z kompleksowego auto detailingu dla początkujących.