Łukasz Sroka

Trener | Detailer | Właściciel DA

Właściciel Detailing Academy. Doświadczony Trener i Detailer z ponad 14-letnią praktyką zawodową. Obecnie 1 z 2 detailerów w Polsce z tytułem FLEX Detailing Authorized Trainer.

Prawie 15 lat doświadczenia, praktycznie od początku „detailingu w Polsce” jaki obecnie znamy. Pierwsze kroki stawiał w 2004 roku podczas rocznego pobytu w Norwegii, zajmując się autami, a także łodziami.

W 2007 roku otworzył we Wrocławiu jeden z pierwszych sklepów z kosmetykami samochodowymi, a w 2010 jedno z pierwszych studiów detailingu, które z powodzeniem działają do dzisiaj, będąc jednym z liderów w regionie.

Posiada olbrzymie doświadczenie, wiedzę i kwalifikacje w takich obszarach detailingu jak m. in.

  • zaawansowane korekty lakieru (rotacyjne i orbitalne systemy polerskie, wet sanding)
  • renowacja tapicerek skórzanych i naprawa wewnętrznych tkanin, plastików i winyli
  • aplikacja powłok kwarcowych i ceramicznych

 

Szkolił się z takimi sławami światowego detailingu jak Mike Philips (Autogeek), Jason Rose (RUPES), Larry Cassila (AMMO) czy Renny Doyle (The Detail Mafia). W 2018 roku uzyskuje certyfikat trenerski COLOURLOCK w zakresie renowacji i malowania skór, póki co pierwszy i jedyny w Polsce.

W Detailing Academy poza praktycznymi treningami, zajmuje się przede wszystkim wykładami teoretycznymi dotyczącymi m. in. kosmetyków, chemii, sprzętu, organizacji studia etc.