Masz gwarancję pełnego profesjonalizmu, bo to pierwsza w Polsce prawdziwa akademia detailingu, stworzona z myślą o specjalistycznym szkoleniu zawodowych detailerów i w pełni do tego przystosowana.

Wybierzesz instytucję szkoleniową z największym doświadczeniem w Polsce, ponieważ minęło już  7 lat (1 października 2016) od startu DA, a udział w naszych szkoleniach wzięło ponad 3500 kursantów, na co złożyło się ponad 190 szkoleń grupowych (1 lub 2 dniowe) oraz ponad 200 szkoleń indywidualnych (4 lub 5 dniowe).

Otrzymasz szkolenie dopasowane do swoich oczekiwań, bo realizujemy program nauki aż na trzech poziomach zaawansowania: Basic (dla początkujących), Advanced (zaawansowany) oraz Master (ekspercki). Badamy na starcie Twoje potrzeby w zakresie rozwoju jako detailer, więc dostajesz tylko to co potrzebujesz i co jest dla Ciebie najlepsze.

Zdobędziesz wiedzę na najwyższym poziomie, bo trenerami są zawodowi detailerzy nawet z ponad 15 letnim doświadczeniem i przekazana wiedza to 100% sprawdzonych w praktyce technik detailingowych. Obecnie kadra szkoleniowa DA liczy 6 stałych trenerów praktycznego detailingu m.in.: Łukasz Sroka (18 lat doświadczenia), Krzysztof Kubiak (14 lat), Piotr Kasańczuk (14 lat) czy Radosław Fiszer (14 lat). Ponadto współpracujemy z 15 trenerami z ramienia partnerów programowych m.in. RUPES, FLEX, SHINE MATE, ADBL, FIREBALL, SONAX PROFILINE, NAT, COLOURLOCK, DETURNER i inni.

Skorzystasz z komfortowych warunków nauki, bo dysponujemy nowoczesną i dedykowaną dla szkoleń przestrzenią i do dyspozycji uczestników są: strefa wykładów, strefa warsztatów, strefa mokra, strefa renowacji skór, chillroom z dostępem do kawy, herbaty i napojów, szatnia z zamykanymi na klucz szafkami na Twoje prywatne rzeczy, toaleta, a nawet łazienka z prysznicem. Strefa praktyczna jest przygotowana wg. najwyższych standardów dla detailingu.

Uzyskasz dostęp do potężnego arsenału detailingowego, bo wiedza w tym zakresie to fundamenty pracy jako zawodowy detailer. Do Twojej dyspozycji są wszystkie dostępne modele maszyn polerskich RUPES, FLEX, ADBL i SHINE MATE, sprzęt NUMATIC i KARCHER m.in. odkurzacze i myjka, promiennik podczerwieni KRAUSS, lampy inspekcyjne i oświetlenie MACTRONIC i SCANGRIP, mierniki lakieru NexDiag i BLUE TECHNOLOGY, wyposażenie studia detailingu POKA PREMIUM EQUIPMENT, system wiader do mycia Grit Guard i inne. Ponadto mamy setki akcesoriów, kosmetyków oraz chemii m.in. ADBL, SONAX Profiline, NATFunky Witch, WorkStuff, Colourlock, a także: Gyeon, 3M, Fireball, ZviZZer, Angel Wax, KochChemie, Tenzi, ShinyGarage, Nielsen, Valet Pro, Poorboy’s, Chemical Guys, Soft99, Furniture Cleanic. Mamy absolutnie wszystko, co warto poznać w zakresie profesjonalnego auto detailingu.

Masz pewność, że dobrze inwestujesz pieniądze, bo zadbaliśmy o możliwie najlepszy stosunek ceny do jakości szkolenia, starając się tworzyć liczne, a zarazem komfortowe grupy szkolące się w systemie treningu obwodowego. Wszystko po to, aby nasze koszty stałe dzieliły się możliwie na jak najwięcej osób, co daje niższą cenę dla Ciebie. Przy szkoleniach dłuższych niż 1 dniowe, dajemy nawet bezpłatny nocleg w partnerskim hotelu blisko siedziby.

Od 2015 roku jesteśmy w Rejestrze Instytucji Szkoleniowych pod nr: 2.02/00113/2015. Spełniamy także Standard Usług Szkoleniowo-Rozwojowych Polskiej Izby Firm Szkoleniowych (SUS 2.0) potwierdzony certyfikatem wystawionym przez DEKRA Certyfication Sp. z o.o.

ABSOLWENT NA SZCZYCIE

DIAMENTOWY ABSOLWENT