Krzysztof Kubiak

Trener | Detailer

Doświadczony Trener i Detailer z ponad 12 letnią praktyką zawodową.
Dziekan Detailing Adademy Wrocław. 

Od ponad 12 lat w branży detailingowej, setki różnych projektów detailingowych na koncie, w tym takie auta jak Lexus LFA, Mercedes CLK DTM, Mercedes G65 Mansory Gronos i inne. 

Specjalizuje się w zaawansowanych korektach lakieru oraz w zabezpieczeniach topowymi powłokami ceramicznymi czy najlepszymi woskami na świecie. Zakres wiedzy jaką posiada w tym temacie jest ogromna, a jego podejście do detailingu, skutecznie skupia uwagę uczących się od niego kursantów.

Pomagał w tworzeniu takich miejsc jak DAB CAR czy Cars Care and More, w którym współpracował z jednym z najwięszych dealerów Mercedesa w Polse Duda-Cars i Duda Legends. Zajmował się tam nie tylko nowymi egzemplarzami, ale także klasycznymi modelami tej marki. Współpracował również przy najlepszych eventach w kraju, takich jak: Gran Turismo Polonia, Poznań Motor Show, czy spotkania klubowiczów Supercar Club Poland.

W Detailing Academy odpowiada za wykłady, pokazy technik detailingowych oraz praktyczne treningi z uczestnikami, głównie podczas szkoleń 5 dniowych z kompleksowego auto detailingu dla początkujących.