Poznaj program szkolenia 1DAy Polerowanie od podstaw (BASIC)

Od głębokich rys aż po lakier pełen głębi i połysku!

Jeśli polerowanie to dla Ciebie czarna magia lub jego dotychczasowe efekty nie były zadowalające, doskonale odnajdziesz się na tym szkoleniu. Doświadczony trener pokaże Ci jak operować maszyną i jak dobierać pasty i pady, aby efekt korekty lakieru robił niemałe wrażenie!

SOBOTA 9:00-17:00 

Wykłady i szkolenie praktyczne:

 • wstęp do polerowania systemem Dual Action
 • przygotowanie lakieru do polerowania
 • klasyfikacja lakieru
 • pomiar lakieru przed polerowaniem
 • odpowiedni dobór padów oraz past polerskich
 • prezentacja różnych rodzajów maszyn polerskich Dual Action
 • techniki korekty lakieru
 • dobór odpowiedniej maszyny do kształtu i wielkości polerowanego elementu
 • szkolenie praktyczne z polerowania lakieru w oparciu o system polerski Dual Action (FLEX, RUPES, Shine Mate, ADBL) m. in.:
  • polerowanie lakieru z wykorzystaniem maszyn Dual Action FLEX, RUPES, Shine Mate i ADBL
  • technika 1 etapowej korekty lakieru
 • omówienie dostępnych produktów na rynku i propozycja optymalnych zestawów na start

 

*Na szkoleniu nie omawiamy podstaw przygotowania auta. Przed zapisaniem się na kurs musisz mieć wiedzę na temat mycia auta, glinkowania oraz odpowiedniego przygotowania lakieru.

DATA MIEJSCE CENA
zapytaj o dostępny termin Wrocław 949 PLN

Dlaczego warto wybrać 1DAy?

 1. RÓŻNORODNOŚĆ

Poznasz polerowanie lakieru systemem Dual Action i będziesz mógł osobiście przetestować maszyny różnych producentów (FLEX, RUPES, Shine Mate, ADBL)

 1. KOMPLEKSOWE SZKOLENIE

Poznasz kluczowe obszary detailingu na poziomie podstawowym, począwszy od technik mycia i pielęgnacji auta, poprzez polerowanie lakieru systemem Dual Action, na zabezpieczeniu woskami i powłokami kończąc. To wszystko pozwoli Tobie na poznanie profesjonalnego detailingu “od kuchni” i ułatwi świadome podjęcie decyzji o tym: “Czy ta branża jest dla mnie?”. Jeśli odpowiesz “Tak” to już podczas warsztatów dowiesz się jakie są możliwości zawodowego detailingu. Wszystko niskim kosztem, bez tysięcy złotych na kilkudniowe szkolenia na start, które wybierzesz mając już absolutną pewność, że detailing jest dla Ciebie i chcesz inwestować w siebie jako detailera.

 1. CASH BACK

Możesz odbyć warsztaty ZA PÓŁDARMO korzystając z promocji CASH BACK. Jeśli do 2 miesięcy od warsztatów, zapiszesz się na nasze szkolenie “5 DAys, Basic Detailing Training“, to odejmiemy od jego ceny standardowej cały koszt warsztatów czyli -949zł brutto. Mówimy poważnie i braku haczyków, bo chcemy Ci ułatwić drogę rozwoju jako detailer.

 1. EFEKTYWOŚĆ

Otrzymasz najbardziej efektywny i komfortowy model szkolenia z polerowania, bo ponad 80% czasu spędzisz na praktycznych ćwiczeniach pod okiem trenerów. Ponadto trener, sala szkoleniowa, sprzęt o raz kosmetyki będą wyłącznie do Twojej dyspozycji oraz pozostałych uczestników.

 1. DOŚWIADCZENI TRENERZY

Zdobędziesz wiedzę od doświadczonych detailerów i ekspertów, bo Twoimi trenerami będą m. in. Łukasz Sroka (trener i rektor DA, 14 lat doświadczenia), Krzysztof Kubiak (trener i dziekan DA Wrocław, ponad 9 lat doświadczenia), Radosław Fiszer (trener DA, 15 lat doświadczenia), Arek Kaźmierczak (trener DA, 15 lat doświadczenia),  Piotr Kasańczuk (trener DA, 9 lat doświadczenia), Piotr Jurkowski (trener i dziekan DA Gdańsk, 4 lata doświadczenia), Wojciech Żyła (trener i dziekan DA Kraków, 8 lata doświadczenia), Paweł Englicht (trener i dziekan DA Warszawa, 12 lat doświadczenia), Michał Pospiech (trener i dziekan DA Szczecin/Stargard, 5 lata doświadczenia)

 1. BEZPIECZEŃSTWO

Dowiesz się jak uniknąć kosztownych błędów początkującego, które mogą zakończyć się reklamacją ze strony klienta i w efekcie Twoimi stratami finansowymi oraz wizerunkowymi. Bolesnymi, zwłaszcza na początku drogi w detailingu.

 1. POWIĘKSZANIE ZYSKU

Poznasz najbardziej efektywny sposób wykonywania usług detailingowych, co pozwala uzyskać najlepszą jakość w możliwie najkrótszym czasie, a to daje Tobie najwyższą rentowność przy działalności zarobkowej jako detailer.

 1. CHEMIA, SPRZĘT I AKCESORIA

Sprzęt, akcesoria, kosmetyki i chemia przestaną dla Ciebie być tajemnicą, a to bardzo ważny aspekt w pracy. Zaprezentujemy Ci zestaw sprzętu i środków, które uważamy za najlepsze dla początkujących.

 1. CERTYFIKAT

Otrzymasz imienny certyfikat ukończenia warsztatów od DETAILING ACADEMY, co stanowić będzie wiarygodne potwierdzenie podjętych przez Ciebie kroków w kierunku zawodowego detailingu.

 1. GRUPA RABATOWA W SKLEPIE

Uzyskasz dostęp do zamkniętej grupy rabatowej #DAFamily w naszym partnerskim sklepie www.pielegnacjaaut.pl i skorzystasz z najniższych cen na poziomie hurtowym, co pozwoli na spore oszczędności na starcie jako detailer.

 1. RABAT ABSOLWENCKI

Otrzymasz zniżki na ofertę edukacyjną w programie #DAFamily co ułatwi Ci decyzję o dalszym podnoszeniu kwalifikacji i jako absolwent DA zapłacisz za szkolenia mniej niż osoby z zewnątrz, a najlepiej inwestować w siebie.

Co otrzymujesz w cenie szkolenia?

 • Udział w szkoleniu 1 DAy “Polerowanie od podstaw”
 • 1 dzień szkoleniowy 8 h (30% teoria, 70% praktyka)
 • Cash Back! Wybierz szkolenie 5 DAys, a odejmiemy od ceny standardowej -949 zł
 • Niezbędne akcesoria, sprzęt i materiały szkoleniowe
 • Certyfikat imienny DA w wersji elektronicznej oraz w stylowej ramce
 • Komfortowe warunki nauki w przygotowanej przestrzeni szkoleniowej
 • Nieograniczona kawa, herbata, napoje oraz przekąski
 • 1x ciepły posiłek w porze obiadowej na uzupełnienie energii
 • Bezpłatne miejsce parkingowe położone tuż przy obiekcie szkoleniowym
 • Dostęp do zamkniętej grupy rabatowej w partnerskim sklepie pielegnacjaaut.pl
 • Atrakcyjne zniżki na pozostałe szkolenia w Detailing Academy
 • Możliwość organizacji noclegu w partnerskim hotelu na preferencyjnych warunkach.

Trenerzy

Ile jest dostępnych miejsc?

Ilość miejsc jest ograniczona do 5 uczestników, aby warunki na szkoleniu były jak najbardziej komfortowe, a praca z trenerami wysoce efektywna dla każdego z uczestników.

W przypadku większej ilości osób wybierających ten sam termin szkolenia pojawia się dodatkowy trener.

Kiedy i gdzie?

Miejsce:
#WROCŁAW
Detailing Academy – aleja Karkonoska 59a, 53-015 Wrocław

TERMINY MIEJSCA
Zapytaj o termin 5

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami na FB, napisz na biuro@detailingacademy.com.pl albo zadzwoń 691 196 252. Odpowiemy na wszelkie pytania.

Cena szkolenia

Pełen koszt szkolenia to 949 PLN brutto.

Zobacz inne nasze szkolenia