Oferta dla salonów samochodowych

Szkolenie 2 dniowe: od 9:00 do 17:00 (w tym kilka przerw na oddech oraz przerwa obiadowa)

Szczegółowy program:

 • Wprowadzenie do technik mycia i podstawowej pielęgnacji nadwozia
 • Szkolenie z dekontaminacji lakieru oraz glinkowania całego nadwozia (lakier, szyby)
 • Szkolenie z inspekcji lakieru i rozpoznawania uszkodzeń (lampy inspekcyjne SCANGRIP, mierniki)
 • Szkolenie z polerowania lakieru m.in.:
 • poprawny dobór maszyn, padów (gąbki) oraz past polerskich
 • kombinacja past i padów w celu przyśpieszenie procesu polerowania
 • polerowanie lakieru z wykorzystaniem maszyn dual action
 • różnice pomiędzy maszyną polerską Dual Action, a mimośrodową z wymuszonym ruchem rotacyjnym
 • technika 1 etapowej korekty lakieru
 • optymalizacja czasu pracy przy polerowowaniu lakieru
 • Wprowadzenie do zabezpieczenia lakieru woskami i powłokami ochronnymi
 • Właściwe przygotowanie lakieru do zabezpieczenia
 • Szkolenie z aplikacji wosków oraz powłok ochronnych
 • Propozycja optymalnych zestawów na start

Brak egzaminu końcowego. Ocena umiejętności i przyswajania wiedzy przez kursanta odbywa się na bieżąco. Trener w trakcie trwania szkolenia obserwuje, tłumaczy, wychwytuje i koryguje ewentualnie błędy.

Dlaczego warto wybrać szkolenie w Detailing Academy?

 1. Pracownicy poznają kluczowe obszary detailingu, poprzez polerowanie lakieru, na zabezpieczeniu woskami i powłokami kończąc. Takie szkolenie, pozwoli Państwa pracownikom na rozpoczęcie samodzielnej pracy z autami. Ponadto poznane techniki będą na tyle uniwersalne i bezpieczne, że umożliwią Państwa salonowi na stworzenie podstawowej oferty usług i start działalności stwarzającej realne szanse na dochody.
 2. Najbardziej efektywny i komfortowy model warsztatów, bo ponad 80% czasu to praktyczne ćwiczenia pod okiem trenerówin. polerując lakier czy aplikując powłokę ochronną. Ponadto trener, sala szkoleniowa, sprzęt oraz kosmetyki będą wyłącznie do dyspozycji grupy Państwa pracowników.
 3. Wiedza od doświadczonych detailerów i ekspertów, bo trenerami będą m.in. Łukasz Sroka (trener i rektor DA, 15 lat doświadczenia), Krzysztof Kubiak (trener i dziekan DA Wrocław, ponad 8 lat doświadczenia) oraz Arek Kaźmierczak (trener DA, 16 lat doświadczenia), Piotr Kasańczuk (trener DA, 9 lat doświadczenia).
 4. Zdradzimy jak uniknąć kosztownych błędów, które mogą zakończyć się reklamacją ze strony klienta i w efekcie stratami finansowymi oraz wizerunkowymi.
 5. Przedstawimy najbardziej efektywny sposób wykonywania usług detailingowych, co pozwala uzyskać najlepszą jakość wmożliwie najkrótszym czasie, a to daje najwyższą rentowność usług detailingowych.
 6. Przeszkoleni pracownicy otrzymają imienny certyfikat ukończenia szkolenia
 7. Gotowe zestawy kosmetyków oraz sprzętu, które zawiera wszystkie niezbędne kosmetyki, sprzęt i akcesoria niezbędne do wykonywania usług detailingowych

Dlaczego warto wybrać Detailing Academy?

 • Gwarancja pełnego profesjonalizmu, pierwsza w Polsce prawdziwa akademia detailingu, stworzona z myślą o specjalistycznym szkoleniu zawodowych detailerów i w pełni do tego przystosowana.
 • Instytucja szkoleniowa z największym doświadczeniem w Polsce, ponieważ minęło już 6 lat od startu DA, a udział w naszych szkoleniach wzięło ponad 1650 uczestników, na co złożyło się ponad 150 szkoleń grupowych (1 lub 2 dniowe) oraz ponad 180 szkoleń indywidualnych (4 lub 5 dniowe).
 • Szkolenie dopasowane do oczekiwań salonu, bo realizujemy program nauki aż na trzech poziomach zaawansowania: Basic (dla początkujących), Advanced (zaawansowany) oraz Master (ekspercki). Badamy na starcie potrzeby salonu w zakresie szkolenia pracowników.
 • Wiedza na najwyższym poziomie, bo trenerami są zawodowi detailerzy nawet z ponad 15 letnim doświadczeniem i przekazana wiedza to 100% sprawdzonych w praktyce technik detailingowych. Obecnie kadra szkoleniowa DA liczy 4 stałych trenerów praktycznego detailingu – Łukasz Sroka (17 lat doświadczenia), Piotr Kasańczuk (12 lat), Krzysztof Kubiak (11 lat).
 • Komfortowe warunki nauki, bo dysponujemy nowoczesną i dedykowaną dla szkoleń przestrzenią. Do dyspozycji uczestników są: strefa wykładów,  strefa warsztatów, strefa mokra, strefa renowacji skór, chillroom z dostępem do kawy, herbaty i napojów, szatnia z zamykanymi na klucz szafkami, toaleta. Strefa praktyczna jest przygotowana wg. najwyższych standardów dla detailngu
 • Codziennie 1x ciepły posiłek dla osób odbywających szkolenie
 • Nieograniczone kawa, herbata, napoje oraz przekąski

Trenerzy

Gdzie znajduje się Detailing Academy?

Miejsce: 
Detailing Academy – aleja Karkonoska 59a, 53-015 Wrocław

Godziny: od 09:00 do 17:00

TERMIN
Do indywidualnego ustalenia

Są Państwo zainteresowani innym typem szkolenia dla pracowników?

Możemy przeprowadzić szkolenie całkowicie dopasowane do Państwa wymagań. W takim przypadku prosimy o kontakt telefoniczny (+48 691 196 252) lub mailowy (biuro@detailingacademy.com.pl). Przygotujemy program szkolenia specjalnie dla Państwa.

Pojawiły się pytania?

Można do nas napisać na FB, biuro@detailingacademy.com.pl albo zadzwonić 691 196 252. Odpowiemy na wszelkie pytania.

Cena szkolenia

Jest ustalana indywidualnie w zależności od zakresu oraz ilości osób biorących udział w szkoleniu.

Grupa składa się tylko z pracowników Państwa salonu.